Penzion Praha 4-Krč  Nika
Penzion Nika ubytování Praha 4-Krč  Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Penzion Nika / Praha 4-Krč

Penzion Nika se nachází v klidné vilové části Prahy, jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10 minut od historického centra Prahy - Václavského náměstí a Staroměstského náměstí.

Penzion Nika v Praze ubytování
K ubytování slouží 1, 2 , 3- lůžkové pokoje. Pro vaše pohodlí každý pokoj je vybaven koupelnou , telefonem, připojení na internet (Wi-Fi). Dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma. Děti do 12 let sleva 50%.

Praha 4 penzion Nika stravování
Všem hostům Penzion Nika v Praze nabízí vynikající kontinentální snídaně (v ceně ubytování) v útulné jídelně s terasou, kde se dá vařit na grilu nebo uspořádat oslavu. Čas podávání snídaně si můžete vybrat. Pestrá nabídka jídel, s respektem k Vašemu přání. Pokud snídani nestíháte, v penzionu Vám ji zabalí a můžete si ji vzít s sebou na výlet.

Praha ubytování penzion Nika letní terasa
Na letní terase je hostům k dispozici gril. Letní terasa, kde je také houpačka, je vhodná pro různé oslavy. Jídlo a pití si můžete zakoupit v obchodě a uvařit na grilu nebo si nákup lze objednat v penzionu. Služba " Barbeque " v závislosti na vašem přání.. 

Penzion Nika ubytování Praha služby
V penzionu si můžete rezervovat transfer z / na letiště, vybrat výlet, koupit suvenýry nebo pronajmout auto. V areálu penzionu je zahrada s houpačkami a milovníci chůze ocení klidnou zelenou lokalitu Prahy 4. Jen pár minut chůze od penzionu Nika jsou umístěna nákupní centra, obchod s potravinami a železářství, banky, restaurace, kavárny a bary. Pro motoristy: v blízkosti je sjezd na dálnici E50, přecházející Prahou a parkoviště pro 3-4 auta přímo v areálu penzionu Nika. 

Penzion Nika Služba prohlídky - výlety po Praze,
ale i po Čechách nebo turné po Evropě, v ruském jazyce, v malých skupinách. Komfortní mikrobusy a profesionální průvodci vám pomohou, aby Vaše zážitky byly co nejkrásnější a nezapomenutelné a přidají dobrou náladu.

Ubytování Penzion Nika Transfer a pronájem auta 
Penzion Nika nabízí službu - transfér z letiště nebo vlakového nádraží do penzionu nebo doprovod na letiště při odjezdu. Půjčovna aut na žádost hostů. 
Penzion Praha 4-Krč  Nika - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 4-Krč  Nika - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 4-Krč  Nika - je k dispozici letní terasaPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 4-Krč  Nika - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 4-Krč  Nika - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 4-Krč  Nika - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 4-Krč  Nika - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com